OBRAC 28X1.3/8 700C 36T DUPLI CRVEN KMS*

Шифра: 8797
Овој производ го нема на залиха

Добијте известување по email кога има залихи

За било какви прањаша поврзани со производот, контактирајте нѐ на: [email protected]