KONDENZATOR 12uF 2 IZLAZA CBB61 350 VAC 50/60 HZ 40/70/21 KMS*

Шифра: 17962
Овој производ го нема на залиха

Добијте известување по email кога има залихи

За било какви прањаша поврзани со производот, контактирајте нѐ на: [email protected]